05 09 2019

Mediateka „Modernizacją Roku”

05.09.2019, godz.: 17:19
Mediateka „Modernizacją Roku”
Fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki

Grodziska Mediateka zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie „Modernizacja Roku”. Zwyciężyła w kategorii „Nowe Obiekty”.

Jednym z elementów składających się na ostateczne notowania danej modernizacji w konkursie było internetowe głosowanie, a grodziska inwestycja znalazła się w czołówce. Drugim czynnikiem, decydującym o rozdaniu laurów, były decyzje kapituły ekspertów. Ostatecznie zdecydowano, że „Modernizacją Roku 2018” w kategorii „Nowe obiekty” była Mediateka.

Jak napisano w werdykcie, nagroda została przyznana „za absolutnie porażający rozmach przewyższający możliwości nie tylko małych miast, ale także wielkich aglomeracji. Mediateka jest miejscem nie tyle nowatorskim i odpowiadającym potrzebom nowoczesnych odbiorców, co jest rzadkim przykładem wyznaczającym nowe kierunki i trendy. Obiekt łączy w sobie wiele elementów działalności dedykowanej wszystkim grupom wiekowym. Jest miejscem integracji wielopokoleniowej naszpikowanym najnowszymi technologiami.

Warto również wspomnieć, że dzięki głosom Grodziszczan Stawy Walczewskiego zajęły pierwsze miejsce w kategorii „Rewitalizacja zespołów i obszarów urbanistycznych” oraz wyróżnienie od jury

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata