02 09 2017

Mateusz Wieteska zwycięski w kadrze U-21

02.09.2017, godz.: 16:05
Mateusz Wieteska zwycięski w kadrze U-21
fot. GrodziskNews

Wychowanek grodziskiej Pogoni Mateusz Wieteska rozegrał cały mecz w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21 przeciwko Gruzji. Nasza reprezentacja nie dała szans rywalom z Zakaukazia i pewnie zwyciężyła 3:0. Cieszy, iż linia obrony z Wieteską w składzie zachowała czyste konto.

Można powiedzieć, że po przenosinach z warszawskiej Legii do Chrobrego Głogów, a finalnie do Górnika Zabrze, kariera Mateusza Wieteski nabrała rozpędu, a on sam potwierdza swoją wartość dobrymi występami w Ekstraklasie. W poprzedniej kolejce zaliczył debiutanckie trafienie w wygrany przez Górnika meczu (4:0) z Wisłą Płock.

Mateusz został także zauważony przez selekcjonera reprezentacji do lat 21. Czesław Mchniewicz nie tylko powołał 20-latka na mecz z Gruzją, lecz także wystawił go w pierwszym składzie, a Wieteska odwdzięczył się dobrą i pewną grą. Świadczy o tym m.in. zero w statystyce straconych goli. Trzy bramki gruzińskim rywalom wbili z kolei liderzy naszej kadry – dwie Dawid Kownacki, jedną Bartosz Kapustka.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi