21 06 2018

Magistrat: Kierowcy zniszczyli chodnik. Apel o nieparkowanie [FOTO]

21.06.2018, godz.: 19:33
Magistrat: Kierowcy zniszczyli chodnik. Apel o nieparkowanie [FOTO]
fot. milanowek.pl

Na ogół to mieszkańcy, kierowcy skarżą się na zły stan dróg w swojej miejscowości. Proszą, aby samorządowcy zajęli się sprawą remontów. A co, jeśli to włodarze mają żal do użytkowników dróg o niszczenie nowo wyremontowanej trasy lub chodnika? Tak też się zdarza, a dowodem na to ostatnia sytuacja z Milanówka.

Oto bowiem dziś magistrat poinformował, że ledwie kilka tygodni temu wyremontowano jeden z chodników w mieście ogrodzie, a już został on zniszczony. – Chodnik przy ulicy Krasińskiego został wykonany ze specjalnej mieszanki mineralno-żywicznej przepuszczającej wodę, tak aby drzewa rosnące w pasie zieleni miały warunki do prawidłowego wzrostu. Konstrukcja chodnika nie jest więc odporna na obciążenia pojazdów. Po chodniku tym nie można jeździć, ani na nim parkować – czytamy w informacji milanowskiego magistratu.

– Apelujemy więc do mieszkańców o szanowanie nowych inwestycji i korzystanie z nich w sposób do tego przeznaczony. Prosimy o współodpowiedzialność za naszą wspólną przestrzeń – mówią urzędnicy, którzy na potwierdzenie słów o zniszczeniu chodnika zamieścili zdjęcia widoczne w tym artykule.

fot. milanowek.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi