03 10 2015

Legioniści przyjeżdżają do Grodziska

03.10.2015, godz.: 11:07
Legioniści przyjeżdżają do Grodziska
fot. Pixabay

Czas na kolejny ligowy mecz grodziskiej Pogoni. Tym razem na stadion przy al. Mokronoskich 4 zawitają rezerwy Legii Warszawa, wicemistrza Polski.

Obie drużyny dzieli w klasyfikacji zaledwie jeden punkt. Wyżej w niej jest Legia Warszawa, który po słabym początku sezonu, w ostatnich meczach imponuje formą. W pierwszych spotkaniach ligowych rezerwy warszawskiej ekipy miały problem z ustabilizowaniem formy. Dobre spotkania przeplatały słabymi, wygrane przegranymi. W trzech ostatnich meczach podopieczni Krzysztofa Dębka jednak pokazali siłę. Zdobyli 9 punktów, strzelili łącznie 8 goli, przy starcie zaledwie jednego.

Jaką drużynę „Wojskowych” zobaczymy jutro? Miejmy nadzieję że skuteczniejsi choć o jedną bramkę będą grodziscy gracze. W ostatnim meczu legioniści pokonali 4:0 Start Otwock. Bramki dla rezerwistów Legii zdobywali: Michał Suchanek – dwie, Mateusz Zawał oraz Konrad Michalak. W tabeli Legia zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 15 punktów zdobytych w 10 spotkaniach. Najlepszym strzelcem „Wojskowych” jest Suchanek – zdobywca czterech ligowych bramek.

Pogoń, pomimo strzelenia dwóch fantastycznych i spektakularnych bramek przez Mateusza Sołtysa, przegrała 2:3 w Radomiu z miejscową Bronią. Porażka oznaczała dla naszych spadek na miejsce numer 10 w ligowej tabeli.

Czego możemy się spodziewać po sobotnim spotkaniu? Na pewno mnóstwa sportowej walki i zaangażowania. Mamy również nadzieję że nie zabraknie w nim goli, a koniec końców zwycięsko z tej potyczki wyjdą podopieczni trenera Tomasza Matuszewskiego.

Początek spotkania z drugim zespołem wicemistrza Polski w Grodzisku godzinie 16.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi