01 10 2018

Latarnie LED-owe oświetlą gminne ulice

01.10.2018, godz.: 10:07
Latarnie LED-owe oświetlą gminne ulice
fot. Pixabay

Jeszcze w tym roku ulice żabiowolskiej gminy oświetlić powinny latarnie nowej generacji. Magistrat ogłosił właśnie przetarg na montaż lamp LED-owych.

Zadanie przewiduje budowę energooszczędnego oświetlenia ulicznego na ul. Bajkowej w Józefinie, na Mszczonowskiej w Skułach. Na istniejących słupach energetycznych wykonawca podwiesi 15 lamp typu LED. Część druga zadania obejmuje budowę energooszczędnego oświetlenia ulicznego na Objazdowej w miejscowości Władysławowie, na ul. Chełmońskiego w  Żelechowie.

Ponadto na ul. Bajkowej w Józefinie pojawią się dodatkowe słupy i w sumie 11 opraw oświetleniowych nowej generacji. Na Mszczonowskiej w Skułach – przybędzie ich piętnaście, wraz z budowa napowietrznej linii oświetleniowej.

Analogiczne prace zwieńczone instalacją 12 lamp LED-owych nastąpią we Władysławowie. Z kolei aż 26 opraw oświetleniowych nowej generacji pojawi się na ul. Chełmońskiego w Żelechowie.

Zgodnie  za założeniami przetargowymi inwestycja ma być gotowa w połowie grudnia tego roku.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi