04 06 2018

Kolejne utrudnienia w ruchu pociągów. Tym razem awaria sterowania

04.06.2018, godz.: 11:04
Kolejne utrudnienia w ruchu pociągów. Tym razem awaria sterowania
fot. GrodziskNews

Nie dość że na kolei są utrudnienia wywołane remontem linii 447, a ostatnio także przedłużającymi się pracami na posterunku kolejowym we Włochach, to dziś na dodatek pojawiły się opóźnienia pociągów spowodowane awarią.

„Nowinę” przekazały w wiadomości do redakcji Koleje Mazowieckie. – W związku z usterką urządzeń sterowania ruchem na stacji Warszawa Zachodnia nastąpiło istotne ograniczenie w ruchu pociągów. Wprowadzono honorowanie biletów w komunikacji miejskiej w pierwszej i drugiej strefie, honorowanie obowiązuje w pociągach SKM, autobusach, tramwajach i metrze. Honorowanie biletów KM obowiązuje także w pociągach WKD. Honorowanie biletów obowiązuje do odwołania. Ponadto od godz. 9:00 na całym obszarze kursowania Kolei Mazowieckich wprowadzono wzajemne honorowanie biletów w pociągach PKP Intercity w 2 klasie za wyjątkiem wagonów sypialnych z miejscami do leżenia oraz z wyłączeniem pociągów EIP – poinformowali kolejarze.

Dodali również, że honorowanie obowiązuje do odwołania.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi