29 10 2018

Kolizja z udziałem radiowozu w Jaktorowie

29.10.2018, godz.: 10:07
Kolizja z udziałem radiowozu w Jaktorowie
fot. GrodziskNews

Weekendowe zderzenie trzech samochodów w Jaktorowie. W sobotę około godz. 15.00 przy ul. Warszawskiej doszło do kolizji m.in. z udziałem policyjnego radiowozu.

Z ustaleń funkcjonariuszy drogówki w grodziskiej komendzie powiatowej wynika jednak, że winny zderzenia jest kierowca nissana. – Kierujący nissanem nie zachował szczególnej ostrożności, najechał na tył jadącej przed nim skoda, ta zaś siłą rozpędu uderzyła w radiowóz, który znajdował się z przodu – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Funkcjonariusze z radiowozu zostali odwiezieni do szpitala na badania, ale nikomu nic poważnego się nie stało – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata