17 06 2016

Kolizja w Książenicach

17.06.2016, godz.: 12:11
Kolizja w Książenicach
fot. GrodziskNews.pl

W Książenicach w rejonie ronda doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu była policja oraz straż pożarna.

– W Książenicach przy rondzie zderzyły się dwa auta – taką informację otrzymaliśmy od jednego z czytelników.

Do zdarzenia wysłano nie tylko załogę policyjna, ale również strażaków, którzy zabezpieczali miejsce, w którym doszło do kolizji. – Tuż po godz. 11.00 w rejonie ronda w Książenicach jeden samochód najechał na tył drugiego. Zderzenie nie było groźne, nikt nie ucierpiał – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejsce wysłano jeden wóz z PSP Grodzisk oraz jeden z OSP Książenice – dodaje.

Służby zakończyły już działania, nie ma utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi