26 03 2019

Kolizja czterech aut w Jaktorowie

26.03.2019, godz.: 12:10
Kolizja czterech aut w Jaktorowie
fot. Czytelnik Piotr

Po godz. 9.00 w Jaktorowie doszło do zderzenia czterech samochodów. Informację o tym przekazał nam czytelnik.

Okazało się, iż była to kolizja, która nastąpiła na ul. Warszawskiej nieopodal jaktorowskiej szkoły. – W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy. Z naszych ustaleń wynika, ze kobieta kierująca toyotą zagapiła się i uderzyła w tył jadącego przed nią opla, a ten siłą rozpędu w tył nissana, który także nie zdążył uniknąć zderzenia z kolejnym nissanem. „Efekt domina” – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. – Na szczęście była to tylko kolizja, w której zawiniła kierująca toyotą. Kobieta przyznała, że to ona jest winna zderzeniu. Została ukarana mandatem – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi