03 02 2017

Kolejny wypadek w Książenicach

03.02.2017, godz.: 19:11
Kolejny wypadek w Książenicach
Fot. GrodziskNews.pl

Kilka godzin po wypadku na ul. Mazowieckiej, w Książenicach doszło do drugiego groźnego zdarzenia drogowego.

– Na Pigwowej w Książenicach doszło do wypadku. Na miejscu jest m.in. straż pożarna – poinformował nas czytelnik Mariusz.

Strażacy potwierdzają. – Około godz. 18.45 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na ul. Pigwowej w Książenicach. Samochód,w którym jechały dwie osoby (kobieta i mężczyzna) uderzył w drzewo. Po przebadaniu ich, medycy zdecydowali się zabrać do szpitala kobietę – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W czasie interwencji w Książenicach nad bezpieczeństwem powiatu czuwają strażacy z grodziskiej jednostki OSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi