14 08 2018

Kolejny koncert dla bezdomniaków

14.08.2018, godz.: 19:35
Kolejny koncert dla bezdomniaków

Przed nami kolejny koncert z cyklu Dog Rock na rzecz bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt. W najbliższą sobotę w plenerze restauracji Grill pod Dębem (ul. Żytnia 37) wystąpi zespół Atem.

– Muzykę zespołu Atem charakteryzuje przestrzenny dźwięk oraz delikatny, melodyjny wokal, który niesie emocjonalne treści. Ich twórczość często zestawiana jest przez dziennikarzy muzycznych z takimi artystami jak: Cocteau Twins, Slowdive, a także Beach House – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

– W 2016 roku – tuż po jednym ze swoich pierwszych publicznych występów – znaleźli się w finałowej dziesiątce Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie w jury zasiadali m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz. Ponadto wystąpili w ramach międzynarodowego projektu Balcony TV. Pojawili się także w zestawieniu Brand New Anthem wśród artystów z największym potencjałem na 2017 rok. Zespół, prezentując w internecie jedynie trzy utwory, został już zauważony m.in. przez dziennikarzy Polskiego Radia, dzięki czemu ma już na swoim koncie występy w „Trójce” i „Czwórce” Polskiego Radia. Obecnie trwają prace nad wydaniem debiutanckiej płyty – dodają.

Koncert rozpocznie się 18 sierpnia o godz. 20.00. Wstęp jest wolny, a wejście – od godz. 19.00. Choć wydarzenie jest darmowe to ze względu na jego charytatywny charakter dobrowolne wrzutki do puszek będą bardzo mile widziane.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi