27 11 2017

Kolejne medale dla karateków Sparty

27.11.2017, godz.: 18:30
Kolejne medale dla karateków Sparty
Fot. UKS Sparta Grodzisk Maz.

W miniony weekend był bardzo udany dla zawodników sekcji karate shinKyokushin UKS Sparta. Medale z zawodów przywieźli zarówno seniorzy, jak i juniorki.

Seniorzy rywalizowali w Warszawie o Puchar Smoka. Złoty medal z Warszawy przywiózł Cezary Reszka, a na trzecim stopniu podium zameldował się Paweł Zajglicz. Znakomicie spisali się również młodsze zawodniczki UKS Sparta. W Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Ziemi Koneckiej W kategorii -65 kg triumfowała Paulina  Sobieska, a w kategorii +65 kg drugie miejsce zajęła Paulina Jarczyk. To bardzo duży sukces biorąc pod uwagę, że w zawodach brało udział 360 karateków z całego kraju.

Jednak to nie koniec tegorocznych startów. Jeszcze przed Nowym Rokiem, juniorzy i seniorzy wystartują w Gdańsku, a spartańska młodzież młodsza rywalizować   będzie   w Grodziskiej Spartakiadzie… Natomiast tuż po Nowy Roku wielkie karateckie święto w Grodzisku Mazowieckim – w dniach 4–6 stycznia odbędzie się Seminarium Szkoleniowe z wyjątkowym instruktorem. Będzie to sensei Kumiko Sunakawa (5 dan) z Japonii.

Fot. UKS Sparta Grodzisk Maz.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi