15 05 2018

Kolejna wieczorna akcja strażaków w Milanówku

15.05.2018, godz.: 10:34
Kolejna wieczorna akcja strażaków w Milanówku
fot. Facebook OSP Milanówek

Była interwencja na Piłsudskiego w niedzielę wieczorem, była też w poniedziałkowy wieczór. Ta wczorajsza zaangażowała cztery zastępy straży pożarnej, policję i straż miejską. Było bowiem podejrzenie, że płonie budynek mieszkalny.

Po dotarciu służb na miejsce okazało się jednak, że sytuacja jest o wiele mniej poważna niż wynikało to ze zgłoszenia. – Około godz. 23.00 otrzymaliśmy zawiadomienie o pożarze kamienicy na Piłsudskiego. W związku z tym do akcji skierowaliśmy cztery zastępy: trzy z Państwowej Straży Pożarnej i jedną załogę OSP z Milanówka – wyjaśnia bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowiecki.

– Na miejscu okazało się, że nie ma pożaru budynku. Przy wejściu do klatki schodowej płonęły jakieś śmieci i stara szmata – wyjaśnia bryg. Tryniszewski. – Po szybkim ugaszeniu załogi wróciły do bazy – dodał.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

fot. Facebook OSP Milanówek

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi