12 10 2018

Kolejna kradzież samochodu w grodziskiej gminie

12.10.2018, godz.: 10:52
Kolejna kradzież samochodu w grodziskiej gminie
Fot. Pixabay

Wczoraj doszło do kolejnej kradzieży samochodu na terenie grodziskiej gminy. Tym razem został skradziony Land Rover.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W czwartek na ul. Dębowej został skradziony samochód marki Land Rover. To był prawie nowy pojazd – poinformował czytelnik Henryk.

Policjanci potwierdzają. – Otrzymaliśmy takie zgłoszenie. Właściciel zgłosił kradzież Land Rovera z terenu Grodziska Mazowieckiego. Policjanci prowadzą czynności związane z tym zdarzeniem – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

To kolejna kradzież auta na terenie grodziskiej gminy w ostatnim czasie. W nocy z 8 na 9 października w Książenicach skradziono mitsubishi, a także próbowano ukraść hondę. Czy policja wiąże ze sobą te zdarzenia. – Prowadzimy działania w każdym kierunku, ale na dziś ciężko powiedzieć, czy te zdarzenia były ze sobą powiązane, czy kradzieży dokonali ci sami sprawcy – podkreśla rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi