01 07 2018

Kładkę nad torami zamkną na kilkanaście dni

01.07.2018, godz.: 16:01
Kładkę nad torami zamkną na kilkanaście dni

Od poniedziałku (2 lipca) nastąpi zamknięcie kładki nad torami w ciągu ul. Żabie Oczko w Milanówku. Prowadzone będą bowiem prace remontowe, które wymuszają wyłączenie obiektu z użytku do 20 lipca.

Kładka nad torami PKP łącząca ulice Żabie Oczko i Brzozową została oddana do użytku w 2003 roku.  Wybudowanie jej było spełnieniem postulatów Komitetu Rodzicielskiego z tamtejszej szkoły oraz Towarzystwa Miłośników Milanówka.

Dość szybko jednak nastąpiła degradacja, a wręcz dewastacja obiektu, który był dla mieszkańców bardzo użyteczny już w trakcie poprzednich remontów linii kolejowej. Teraz trwa następny – na linii podmiejskiej 447. Zdecydowano jednak, że prace remontowe na obiekcie czekały wystarczająco długo, a przeprowadzić je trzeba chociażby ze wzgledu na zły stan techniczny kładki.

Część robót odbyła się już wcześniej. Teraz czas na kolejne, oznaczające jednak zamknięcie przeprawy. – W związku z kontynuacją prac remontowych na kładce przy ul. Żabie Oczko, w okresie od 2 do 20 lipca br. kładka będzie zamknięta – poinformował w komunikacie milanowski magistrat.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi