09 03 2019

Kiedy rusza rekrutacja do przedszkoli?

09.03.2019, godz.: 15:02
Kiedy rusza rekrutacja do przedszkoli?
Fot. Pixabay

Gmina Żabia Wola opublikowała harmonogram rekrutacji do przedszkoli publicznych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020.

Jak poinformował magistrat, 18 marca ruszy rekrutacja do Publicznego Przedszkola „Leśna Kraina” przy ul. Leśnej w Żabiej Woli oraz oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Skułach.

Rekrutację do publicznych przedszkoli prowadzonych przez osoby fizyczne, prowadzą: Przedszkole „Żabka”  w Żabiej Woli przy ul. Warszawskiej oraz Przedszkole „Promyk” w miejscowości Ojrzanów-Towarzystwo przy ul. Długiej („Promyk” uruchamia oddział dla grupy 5-latków i 6-latków w sali katechetycznej przy Kościele Parafialnym w Żelechowie, ul. Kościelna 10 dostosowanej do wymogów oddziału przedszkolnego, bezpłatnie 5 godzin od 8.00 do 13.00, nie przewiduje się możliwości pozostawienia dziecka po godz. 13.00, bez wyżywienia).

Wniosek o przyjęcie do przedszkola należy złożyć do 5 kwietnia, a do 15 kwietnia powinna zostać opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Do 19 kwietnia należy pisemnie potwierdzić wolę zapisu zakwalifikowanego dziecka. 26 kwietnia zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych. W sierpniu ruszy natomiast rekrutacja uzupełniająca.

Przypominamy, że rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola mogli złożyć deklarację o kontynuacji edukacji do 8 marca.

Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi