24 08 2017

Kibicujmy naszym siatkarzom w Strefie Ruchu

24.08.2017, godz.: 09:56
Kibicujmy naszym siatkarzom w Strefie Ruchu
fot. lottoeurovolley2017.com

Już dziś w Polsce rozpoczną się mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Nasza reprezentacja jest nie tylko gospodarzem turnieju, lecz także jednym z najpoważniejszych kandydatów do medalu. W meczu otwarcia z Serbią na Stadionie Narodowym na trybunach zasiądzie ok. 60 tysięcy kibiców. Ale i w naszym regionie szykuje się zorganizowany doping – w kawiarni Strefy Ruchu w Książenicach.

Po trzech latach wielka siatkarska impreza powraca do naszego kraju. W 2014 roku polska była gospodarzem światowego czempionatu mężczyzn. Siatkarze różnych niemal jednym głosem, że za sprawą kibiców byli uczestnikami prawdziwego święta. Za ten wspaniały doping podopieczni Stephane’a Antigi odwdzięczyli się im najpiękniejszym prezentem – zdobyciem mistrzostwa świata.

Wówczas nasza reprezentacja także otwierała turniej na Narodowym meczem z… Serbią. Wygrała 3:1 i rozpoczęła marsz po tytuł. Kibice wierzą, że tym razem historia się powtórzy. Mimo, że w mocno przebudowanym składzie, kadra prowadzona przez Ferdinanda de Giorgiego, zaliczana jest do grona najpoważniejszych kandydatów do medali obok Francji, Rosji, Włoch czy Serbii.

Nic dziwnego, że siatkówka zgromadzi Polaków na trybunach oraz przed telewizorami. Do wspólnego kibicowania i emocjonowania się występami naszych zaprasza kawiarnia w książnickiej Strefie Ruchu. Obejrzymy w niej dzisiejszy mecz z Serbią oraz trzecie grupowe spotkanie Polaków z Estonią 28 sierpnia. Oba rozpoczną się o godz. 20.30.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi