Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Sala Weselna „Przy lesie”

Firma: Gastronomia Zych Kazimiera
Siedziba: Al. Brzozowa 33
05-825 Grodzisk Mazowiecki Książenice
Telefon: 22 734 11 32
Fax: 22 734 11 32
E-mail: asiazych@op.pl
Strona www: www.salaweselna.csd.pl

Lokalizacja:

Opis firmy:

Szanowni Państwo,
Sala Weselna „Przy lesie” to idealne miejsce na przyjęcie weselne. Organizacja wesel i innych uroczystości rodzinnych jest naszą pasją, której pozostajemy wierni od 16 lat. Każde wesele jest dla nas jedynie i niepowtarzalne. Każda Para Młodych – wyjątkowa. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klientów jest naszą radością.
Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, gwarantujące wysoki standard organizowanych przyjęć. Oferujemy dania kuchni polskiej i europejskiej, przygotowywane na miejscu, z pełnowartościowych i starannie wyselekcjonowanych składników. Ponieważ posiłki nie są limitowane, nasi goście nigdy nie wychodzą głodni. Zapewniamy szeroki asortyment dań gorących, przystawek, przekąsek i deserów.
Teren Sali Weselnej otoczony jest przepięknym ogrodem, której centralnym punktem jest zadaszona altana, mogąca pomieścić 60 osób. Obok altany zlokalizowany jest grill. Oddalenie sali od drogi głównej oraz niedalekie sąsiedztwo lasu zapewnia gościom poczucie bezpieczeństwa. Teren sali jest ogrodzony. Strzeżony parking pomieści 100 samochodów. Zaplecze hotelowe ulokowane nad salą zapewnia miejsca noclegowe dla 30 osób.
Współpracujemy z najlepszymi orkiestrami, fotografami i kamerzystami.
Oddając w nasze ręce organizację najważniejszego w Waszym życiu przyjęcia, mają Państwo pewność, że będzie ono niepowtarzalne, wyjątkowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Kazimiera i Tadeusz Zych

Blogi