10 01 2019

Jest wykonawca parkingu i przedłużenia ul. Kierlańczyków

10.01.2019, godz.: 07:45
Jest wykonawca parkingu i przedłużenia ul. Kierlańczyków
Fot. GrodziskNews.pl

W środę urzędnicy z grodziskiego magistratu wybrali firmę, która wybuduje przedłużenie ul. Kierlańczyków oraz przyległy parking.

Magistrat zamierzał wydać na to przedsięwzięcie 752 tys. zł. Tymczasem najniższa oferta złożona w przetargu należy do firmy Mabau z Baniochy i opiewa na kwotę 850 tysięcy. Nieco wyższa – 884 tys. zł – była propozycja milanowskiej firmy P.T.H.U. Pacholczyk. Na 981,5 tys. zł wyceniło realizację inwestycji pruszkowskie przedsiębiorstwo Centrum Bruk Rafał Ratyński zaś dwie pozostałe oferty przekraczały już milion. Urzędnicy zdecydowali, że oferta o blisko 100 tys. zł wyższa od zakładanej kwoty jest akceptowalna i zdecydowali się na propozycję firmy Mabau.

W ramach zadania ma powstać parking przy ul. Kierlańczyków. Plac będzie miał powierzchnię 400 metrów kwadratowych, zostanie w pełni oświetlony i wyposażony w kanalizację odprowadzającą nadmiar wód opadowych. Inwestycja obejmie także budowę krótkiego łącznika ul. Kierlańczyków z planowanym parkingiem.

Inwestycja powinna być gotowa maksymalnie w sześć miesięcy od podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi