12 10 2018

Jakie zajęcia i usługi w Centrum Innowacyjno-Edukacyjnym?

12.10.2018, godz.: 12:57
Jakie zajęcia i usługi w Centrum Innowacyjno-Edukacyjnym?
Fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki

Grodziski magistrat planuje budowę Centrum Innowacyjno-Edukacyjnego przy pl. Zygmunta Starego. Urzędnicy pytają mieszkańców jakich usług od takiej placówki by oczekiwali.

Nowy obiekt ma stanąć przy Placu Zygmunta Starego w miejscu wyburzonych jakiś czas temu budynków. W planach jest tam utworzenie szkoły muzycznej, ale nie tylko. Będzie to obiekt, w którym będzie można zapoznać się z nowymi technologiami, uczęszczać na zajęcia o innowacyjnej tematyce. Jakie? O to urzędnicy pytają swoich mieszkańców. – Państwa zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego prosimy o wypełnienie ankiety na temat zapotrzebowania na usługi i zajęcia (liceum ogólnokształcące – profile kształcenia, szkoła muzyczna – zajęcia z nauki na instrumentach, centrum innowacji – dziedziny nauki) w planowanym centrum edukacyjno-innowacyjnym przy Placu Zygmunta Starego – takiego posta opublikowali grodziscy urzędnicy na oficjalnym profilu miasta na Facebooku. Do tekstu dołączyli link do ankiety.

Ankieta składa się z pięciu pytań. Pierwsze dotyczy profilu nauczania w nowym Centrum Edukacyjnym, drugie zajęć w planowanej tam szkole muzycznej, w trzecim miasto pyta mieszkańców o zainteresowanie zajęciami o tematyce innowacyjnej, czwarte dotyczy tematyki takich zajęć. W ostatnim pytaniu urzędnicy pytają mieszkańców czy zlokalizowanie  Centrum Edukacyjno-Innowacyjnego w centrum Grodziska Mazowieckiego poprawi jakość życia w mieście.

Ankieta jest dostępna tutaj.

Ponadto w rejonie nowego Centrum Innowacyjno-Edukacyjnego ma powstać podziemny parking na ponad 100 miejsc.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi