09 11 2018

Jak będzie kursowała komunikacja miejska 12 listopada?

09.11.2018, godz.: 15:04
Jak będzie kursowała komunikacja miejska 12 listopada?
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziski magistrat poinformował, jak będą kursowały miejskie autobusy 12 listopada.

Jak podawaliśmy, w środę prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę wprowadzającą 12 listopada dzień wolny z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Dokument trafił na biurko głowy państwa tuż po uchwaleniu go przez Sejm, tego samego dnia. Posłowie przychylili się do poprawek Senatu. Jedna z nich dotyczyła wprowadzenia przepisów ograniczających pracę sklepów i wybranych punktów usługowych jak w niedziele niehandlowe. Tak też się stało i 12 listopada będą obowiązywać przepisy jak w owe niedziele.

A jak to się przełoży na komunikację? Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowały już, że ich pociągi będą kursować, jak w dni powszednie. Jednak inaczej to będzie wyglądało w przypadku grodziskich autobusów miejskich. – Informujemy, że w dniu 12 listopada komunikacja miejska będzie kursowała wg rozkładu świątecznego – poinformował grodziski magistrat na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Podobnie będzie wyglądało kursowanie tzw. autobusów podmiejskich uruchamianych przez PKS Grodzisk Mazowiecki m.in. z Grodziska do Grzegorzewic, Jaktorowa, czy Mszczonowa.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi