05 04 2018

Inwestycje drogowe w Podkowie postępują

05.04.2018, godz.: 10:13
Inwestycje drogowe w Podkowie postępują
Fot. arturtusinski-podkowa.pl

W Podkowie Leśnej trwają roboty przy modernizacji kilku ulic, a także przy budowie ścieżek rowerowych. Realizacja idzie sprawnie, a asfalt na jednej z nich może pojawić się już za niecałe dwa tygodnie.

W mieście ogrodzie jednocześnie realizowanych jest kilka inwestycji drogowych. Burmistrz Podkowy Artur Tusiński poinformował na swoim blogu, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wspomniana ul. Kwiatowa (zdjęcie główne) jest przebudowywana na odcinku od ul. Parkowej do ul. Paproci. Po zakończeniu prac droga ma mieć nawierzchnię z betonu asfaltowego, a zjazdy i dojścia do posesji z kostki brukowej. Jak informuje burmistrz, jak pogoda pozwoli, to asfalt powinien się tam pojawić już 15 kwietnia.

Rozpoczęta w listopadzie zeszłego roku przebudowa ul. Cichej (od ul. Bukowej do lasu) właśnie wchodzi na wyższe obroty. Tutaj również ma zostać ułożona nawierzchnia z betonu asfaltowego.

Na ul. Topolowej prace wre, ale droga w związku z prowadzonymi robotami niemal na całej szerokości jezdni jest praktycznie nieprzejezdna. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec maja.

W Podkowie trwa również budowa ścieżek rowerowych. Jak podkreśla burmistrz Tusiński, roboty są już na półmetku. – Prace przy najtrudniejszym odcinku wzdłuż kolejki WKD się rozpoczęły, wykonany został przepust na wysokości Pałacyku/Parowu Sójek – zaznacza włodarz.

Fot. arturtusinski-podkowa.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi