14 05 2018

Imprezowy tydzień w poczekalni PKP

14.05.2018, godz.: 07:53
Imprezowy tydzień w poczekalni PKP

Przed nami bogaty tydzień z Poczekalnią PKP w Grodzisku Mazowieckim. Wybierzecie coś dla siebie?

Wernisaż wystawy Irina Ozarinskaya Dog Art Ozi i „The Lines”
W poniedziałek, 14.05.2018 o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy ukraińskiej artystki specjalizującej się w akwarelach. Irina Ozarinskaya zaprezentuje w Poczekalni PKP dwie ekspozycje. Jedna to „The Lines” przedstawiająca spojrzenie malarki na polskie kolejki, a druga Dog Art Ozi, to malarska interpretacja historii powstawania psich ras. Wystawę oglądać można do 04.06.2018. Wstęp wolny.

Historia Grodziska dla początkujących
Para-buch! Przemysł w ruch! To kolejny wykład z cyklu Historia Grodziska dla początkujących. Tym razem Łukasz Nowacki będzie opowiadał o grodziskim przemyśle. 16.05.2018, godz. 18.00. Wstęp wolny.

Maj z Komedą
Przemysław Chmiel Quartet to zespół grający standardy jazzowe i kompozycje Przemysława Chmiela. W Poczekalni PKP muzycy wystąpią z bogatym repertuarem Krzysztofa Komedy. W w skład zespołu wchodzą: Przemysław Chmiel – saksofon sopranowy i tenorowy, Mateusz Gramburg – fortepian, Piotr Narajowski – kontrabas, Michał Szeligowski – perkusja. Piątek 17.05.2018, godz. 19.00. Wstęp wolny

Muzyczna Lokomotywa
Muzyczna Lokomotywa, czyli koncert gordonowski dla małych dzieci (do lat 5) już 19.05.o godz. 11.00. Zagrają: Krzysztof Szmytke – skrzypce, lira korbowa, gitara, Paweł Szymiczek – gitara, flety, Martina Medvedova – akordeon, zabawy melodią i rytmem, Katarzyna Płocińska – zabawy z melodią i rytmem, Aleksandra Tkaczyk – pianino, zabawy z melodią i rytmem. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Noc muzeów/ Bal folk na Dworcu
W ramach tegorocznej Nocy Muzeów zapraszamy na imprezę taneczną. O 21.00 w Poczekalni PKP rozpocznie się Bal Folk w stylu retro. Na żywo zagra zespół Czuczu i Pustki. Będzie też atelier fotograficzne – każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie w przebraniu. Wstęp wolny.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi