19 03 2019

Grodzisk będzie czipował czworonogi

19.03.2019, godz.: 19:25
Grodzisk będzie czipował czworonogi
fot. Pixabay

Grodzisk szykuje się do kolejnych akcji znakowania psów w gminie poprzez wszczepienie wszystkim czworonogom mikroczipów. Jak na razie magistrat ogłosił przetarg na wykonanie zadania.

Wykonawca wyłoniony w przetargu trwale oznakuje psy w grodziskiej gminie poprzez wszczepienie czworonogom mikroczipów, zgodnie z zasadami lekarsko-weterynaryjnymi. W ramach przedsięwzięcia wykonawca będzie też musiał poprawnie wypełnić druki identyfikacji i rejestracji zwierzęcia, a następnie wprowadzić te dane do specjalnie utworzonego rejestru psów.

Usługa implantacji mikroczipów będzie wykonywana w gabinecie weterynaryjnym, bądź w wyznaczonych punktach podczas akcji szczepień psów przeciw wściekliźnie.

Przypomnijmy, że tego rodzaju akcje Grodzisk prowadzi regularnie co roku, na ogół w kwietniu i maju. Najpierw w poszczególnych sołectwach, a następnie w samym mieście. Ogłoszony właśnie przetarg wskazuje, że przedsięwzięcie to obliczone jest na trzy kolejne lata od dnia zawarcia umowy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi