06 09 2018

Góra śmieci na prywatnej posesji. Miasto uprzątnęło [FOTO]

06.09.2018, godz.: 15:03
Góra śmieci na prywatnej posesji. Miasto uprzątnęło [FOTO]
milanowek.pl

Milanowski magistrat poinformował o uprzątnięciu bardzo zaśmieconej posesji przy ul. Krasińskiego. Choć jest to prywatna działka, miasto uzyskało zgodę na tzw. wykonanie zastępcze, czyli usunięcie pokaźnych ilości odpadów gromadzonych przez właścicielkę od dawna.

– Na nieruchomości znajdowały się śmieci zbierane przez właścicielkę, które utrudniały życie sąsiadom. Niestety, aby móc wejść na nieruchomość musieliśmy przejść całą procedurę administracyjną, która trwała od maja tego roku – informuje urząd. –Dodatkowym utrudnieniem był brak współpracy z innymi organami. W końcu we wtorek 4 września  udało się po raz kolejny wejść na posesję (nieruchomość była sprzątana już przez gminę pod koniec 2016 r.) i uprzątnąć uciążliwy bałagan – dodaje.

Gwoli ilustracji magistrat zamieścił kilka zdjęć, które rzeczywiście mówią same za siebie…

Fot. milanowek.pl

Przed sprzątaniem…

I po nim…

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi