19 05 2019

Gmina planuje remonty w szkołach

19.05.2019, godz.: 14:47
Gmina planuje remonty w szkołach
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziscy urzędnicy ogłosili dwa przetargi na prace remontowe w dwóch podstawówkach – „dwójce” i „szóstce”. Roboty mają się zakończyć przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Wakacje tuż-tuż więc samorządu przygotowują wakacyjne remonty w szkołach. Grodzisk ogłosił właśnie dwa przetargi na takie prace. W Szkole Podstawowej nr 2 znajdującej się przy ul. Westfala zakres robót obejmuje m.in. montaż sufitów akustycznych podwieszanych w korytarzach parteru, 1 i 2 piętra, wykonanie instalacji oświetleniowej wraz z osprzętem oraz wymiana opraw oświetleniowych i przełożenie opraw doświetlających i awaryjnych w korytarzach na parterze, 1 i 2 piętrze, a także wykonanie instalacji zasilającej do rozdzielnic.

Tutaj prace powinny się zakończyć do 23 sierpnia 2019 r.

Jeżeli chodzi o „szóstkę” to tam w zakres prac obejmuje m.in. wykonanie gładzi gipsowych, malowanie ścian i sufitów, montaż stolarki drzwiowej, montaż grzejników czy lamp. Inwestycja obejmuje korytarze na I i II piętrze. „Odświeżone” zostaną tam również łazienki oraz klatka schodowa.

Termin zakończenia prac wyznaczono na 20 sierpnia 2019 r.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.