19 01 2018

Gazownicy w akcji. Pracują przy wiadukcie, utrudnienia do południa

19.01.2018, godz.: 10:06
Gazownicy w akcji. Pracują przy wiadukcie, utrudnienia do południa
fot. Pixabay

Ekipy techniczne gazowni prowadzą prace polegające na konserwacji gazociągu w rejonie ul. Gałązki oraz wiaduktu w Józefinie i Hucie Żabiowolskiej (gm. Żabia Wola). Oznacza to pewne niedogodności dla mieszkańców.

Prace mają potrwać do południa. – Zakład Gazowniczy Warszawa, Rejon Dystrybucji Gazu Grodzisk Mazowiecki przekazał dziś informację, że w godzinach 9:00-12:00 będzie prowadził prace konserwacyjne na gazociągu w obrębie ul. Gałązki i wiaduktu w miejscowości Józefina i Huta Żabiowolska. Prowadzone czynności mogą wywołać głośny szum oraz silne powonienie – czytamy w komunikacie żabiowolskiego magistratu.

W związku z pracami mogą występować także utrudnienia w ruchu kołowym.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi