09 11 2018

Dziś kolejny koncert dla bezdomniaków

09.11.2018, godz.: 07:49
Dziś kolejny koncert dla bezdomniaków
Fot. Mat. organizatora

Zakończenie letniego sezonu koncertów na rzecz grodziskich bezdomniaków wcale nie oznacza końca imprez w ramach cyklu Dog Rock. Dziś koncert w szczytnym celu w Mediatece da bowiem Grażyna Łobaszewska wraz z zespołem Ajagore.

Imprezę, podobnie jak wszystkie dotychczasowe koncerty, organizuje Grodziska Straż Zwierząt. –   Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na jesienny DOG ROCKowy koncert czyli wydarzenie z którego całkowity dochód przeznaczamy na naszych podopiecznych czyli nosy SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego – mówią organizatorzy.

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek wystąpi w repertuarze przepięknych piosenek artystów, którzy bezpowrotnie odeszli.

– Najwspanialszy głos w Polsce zaśpiewa dla Państwa niezapomniane przeboje m.in. Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego, Leonarda Cohena. Zatrzymajmy się. Znajdźmy czas na chwilę zadumy w wyjątkowej atmosferze. Nie zabraknie również największych przebojów Artystki, które odświeżone w niecodzienny sposób na nowo odzyskują blask – podkreślają organizatorzy.

Artystka utwory będzie wykonywać przy energetycznym akompaniamencie zespołu Ajagore w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew; Maciej Kortas – gitary; Michał Szczeblewski – perkusja.

Koncert w Mediatece odbędzie się 9 listopada o godz. 20.00. Bilety w cenie 50 zł można kupić w Antykwariacie pod Psem pn-pt 11-18, sobota 11-14), przy pl. Wolności 5. Wcześniejsze rezerwacje możliwe pod adresem mailowym: marta@dogrock.pl i odbiór w dniu koncertu.

Całkowity dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na rzecz bezdomnych podopiecznych Straży Zwierząt.

Patronem medialnym koncertu jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi