08 06 2018

Dwa zderzenia na A2. W obu kierunkach

08.06.2018, godz.: 13:18
Dwa zderzenia na A2. W obu kierunkach
fot. policja.gov.pl

Niemal jednocześnie w pobliżu wiaduktu autostrady A2 w Grodzisku doszło do dwóch zderzeń. Jedno z udziałem trzech pojazdów wydarzyło się na pasie w kierunku Warszawy, drugie w kierunku Łodzi. Policja informuje, że trasa w stronę stolicy jest całkowicie zablokowana.

Pierwsze doniesienia o wypadku i utrudnieniach n A2 otrzymaliśmy od czytelniczki, która mówiła zderzeniu w kierunku Warszawy i zablokowanej drodze. Grodziska komenda potwierdziła te wieści, dodała zarazem, że niemal w tym samym miejscu, choć na drodze prowadzącej w kierunku przeciwnym doszło do drugiego zderzenia.

– W pobliżu wiaduktu autostradowego mamy dwa zdarzenia drogowe. Na trasie w kierunku Warszawy doszło do wypadku z udziałem nissana, forda i citroena. Jedna osoba została zabrana na badania do szpitala. Policjanci działają na miejscu zdarzenia i będą organizowac objazd, gdyż trasa do Warszawy jest zablokowana – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki.

– Z kolei na pasie w kierunku Łodzi doszło do kolizji mini coopera i audi. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – dodaje Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi