03 03 2018

Drugie podejście do przebudowy milanowskich dróg

03.03.2018, godz.: 15:41
Drugie podejście do przebudowy milanowskich dróg
fot. Archiwum

Milanowski magistrat ponowił przetarg na przebudowę czterech dróg w mieście ogrodzie. Inwestycja ma objąć ulice Długą, Graniczną, Sosnową oraz Kochanowskiego.

Zgodnie z założeniami drugiego przetargu, który ogłoszono kilka dni temu, na ul. Długiej zniszczoną nawierzchnię gruntową drogi zastąpi nawierzchnia z kostek betonowych, chodnik również zyskałby nową nawierzchnię. Podobne rozwiązanie jeżeli chodzi o nawierzchnię jezdni zaplanowano na ul. Sosnowej i Kochanowskiego, natomiast ulica Graniczna otrzymałaby nawierzchnię z mieszanek mineralno-bitumicznych. Ponadto wszystkie te drogi zyskałyby efektywne odwodnienie.

Pozostaje pytanie, czy tym razem uda się wyłonić wykonowacę, którego oferta mieściłaby się w granicach mośliwości finansowych miasta. Przy okazji pierwszego postępowania złożona została tylko oferta na jedną część inwestycji, a poza tym i tak była zbyt wysoka.

Czy za drugim podejściem będzie inaczej? Jeśli tak to nowe oblicze milanowskich dróg powinno być gotowe we wrześniu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi