12 10 2016

Dostał trzy zarzuty, odpowie za recydywę

12.10.2016, godz.: 11:31
Dostał trzy zarzuty, odpowie za recydywę
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy policjanci zatrzymali Przemysława P. pod zarzutem trzech różnych przestępstw. 31-latek odpowie za posiadanie amfetaminy, kierowanie autem, mimo zakazu sądu oraz za jazdę pod wpływem alkoholu.

Do zatrzymania doszło w Baranowie. Około godz. 16.30 policjanci pełniący służbę patrolową tej gminie zwrócili uwagę na samochód, który na widok radiowozu raptownie skręcił w inną ulicę. Dla mundurowych stanowiło to powód do podejrzeń, iż kierowca seata ma coś do ukrycia. Nie pomylili się. Po zatrzymaniu auta do kontroli okazało się, że Przemysław P. ma sądowy zakaz siadania „za kółkiem” ważny jeszcze przez ponad rok. Mężczyzna sprawiał również wrażenie nietrzeźwego, co potwierdziło wkrótce badanie alkomatem – miał 0,7 promila alkoholu w organizmie

Ponadto po przeszukaniu samochodu wyszło na jaw, że 31-latek ukrył w nim narkotyki. Policjanci znaleźli torebkę z białym proszkiem, którym okazała się amfetamina.

Przemysław P. trafił do aresztu. Po przesłuchaniu i na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał trzy zarzuty: kierowania autem w stanie nietrzeźwości, złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i posiadania narkotyków. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem w warunkach recydywy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi