15 09 2018

Dog Rock w klimacie karaoke już dziś

15.09.2018, godz.: 08:26
Dog Rock w klimacie karaoke już dziś
fot. Mat. organizatora

Przed nami kolejne wydarzenie muzyczne na rzecz bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt. Tym razem jednak wystąpią… sami goście, bowiem przed nami wieczór karaoke. 

Praktycznie w każdy weekend Grodziska Straż Zwierząt organizuje koncert, którego celem – prócz obcowania z dobrą i różnorodną muzyką – jest zbiórka pieniędzy z przeznaczeniem dla bezdomnych czworonogów pozostających pod opieką straży. Nie inaczej będzie również w najbliższą sobotę.

Tyle że nie będzie to koncert sensu stricto, lecz wieczór, w którym każdy może wziąć udział. Wszak cel jest szczytny. – Tym razem zapraszamy na jedyne w tym sezonie karaoke.
Pytaliście więc proszę bardzo. Wpadajcie od 18.00 – zachęcają ludzie z Grodziskiej Straży Zwierząt. – Przypominamy, że całość dochodu z karaoke jest przeznaczona dla naszych podopiecznych, których niestety przybywa – dodają.

Zapraszamy i my do restauracji przy ul. Żytniej 37. Wstęp jest wolny, a pieniądze będą zbierane do puszek.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi