08 09 2019

Dni Grodziska za nami

08.09.2019, godz.: 18:52
Dni Grodziska za nami
Fot. Marcin Masalski

Zabawy i gry dla dzieci, animacje, występy artystyczne, stoiska z przysmakami oraz przede wszystkim występ znanej kapeli rockowej Kult – to wszystko działo się w sobotę w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim z okazji Święta Miasta.

Wczorajsza impreza była pełna uśmiechu, zabawy i atrakcji. Nie popsuła tego nawet nieco kapryśna pogoda – w Parku Skarbków bawiło się wielu mieszkańców w różnym wieku. Wszystko zaczęło o godz. 13.30 gdy do zabawy zachęcał teatr dla dzieci Kultureska – znany m.in. z interaktywnych spektakli dla dzieci. Artyści przygotowali znakomite muzyczne show, w którym chętnie brało udział wielu najmłodszych uczestników Święta Miasta.

Od początku imprezy otwartych było wiele stoisk lokalnych firm, a także straganów z przysmakami. Nie mogło również zabraknąć namiotu z przedstawicielami miasta. Około godz. 15.00 na scenie pojawili się muzycy z Grodziskiej Orkiestry Rozrywkowej, który zaprezentowali m.in. znakomite aranżacje znanych utworów.

Później liczną grupę muzyków z lokalnej orkiestry zastąpił znany duet The Dumplings, który w 2014 roku został nagrodzony Fryderykiem za najlepszy fonograficzny duet roku. Utwory artystów mają w serwisie YouTube nawet po kilkanaście milionów wyświetleń.

Jednak najciaśniej pod sceną zrobiło się około godz. 19.00, gdy na scenie pojawił się Kult z Kazikiem Staszewskim na czele. Ta – nomen omen – kultowa kapela od ponad 30 lat ma wielu fanów, którzy wczoraj również zjawili się w Grodzisku i usłyszeli te nowsze, jak i starsze hity zespołu.

Poniżej galeria zdjęć wykonanych przez Marcina Masalskiego.

Fot. Marcin Masalski

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.