15 11 2018

Darmowe szczepienia przeciw grypie

15.11.2018, godz.: 09:44
Darmowe szczepienia przeciw grypie
fot. Pixabay

Mieszkańcy Milanówka w wieku 65 i więcej lat nadal mogą zaszczepić się przeciw grypie. Szczepionki są bezpłatne i aplikowane w przychodni Awemed przy ul. Piasta 30.

– Adresatami szczepień ochronnych przeciw grypie są osoby w wieku 65 lat i starsze zameldowane na terenie Milanówka i posiadające zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań na wykonanie szczepienia wydane w dniu szczepienia. Osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o zgłaszanie się do przychodni – poinformował milanowski magistrat.

– Każdy mieszkaniec korzystający ze szczepionki przeciw grypie będzie zobowiązany do podpisania upoważnienia do gromadzenia i przetwarzania danych osobowych do celów rozliczeń finansowych sporządzanych przez przychodnie do gminy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi