13 11 2017

Dachowanie w Grzegorzewicach

13.11.2017, godz.: 07:59
Dachowanie w Grzegorzewicach
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano w Grzegorzewicach samochód osobowy wylądował na dachu. Kierująca autem prawdopodobnie zasnęła za kierownicą.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Grzegorzewicach dachował samochód osobowy. Na miejscu jest policja i ambulans – mówi Michał.

Policjanci potwierdzają. – Kierująca hyundaiem prawdopodobnie zasnęła za kierownicą i zjechała do rowu i auto wylądowało na dachu. Kobieta jest właśnie wieziona do szpitala na badania, ale nie odniosła obrażeń zagrażających jej życiu. Poszkodowana była trzeźwa – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

 • Janusz Badowski

  Policja i karetka była na miejscu ale nikt nie wspomni o straży, która udzieliła pierwszej pomocy i zabezpieczyła miejsce zderzenia….

  • adamos

   Najczesciej tak jest niestety. Ci ktorzy jako 1 ratuja zycie udzielaja pomocy zabezpieczaja sa pomijani. Ale ze policja zawsze przyjezdza ostatnia i przejmuje to co zrobila straz to ich zawsze na 1 miejscu ustawiaja w kolejce. Niestety najtrudniejsza najodpowiedzialnieszja robote robia chlopaki ze strazy i to najczesciej pierwsi sa ci z ochotniczej.

   • Aleksandra Mirgos

    Kobitki też dają radę 🤔

  • Aleksandra Mirgos

   Słuszne spostrzeżenie Janusz 🤔

  • Sylwia

   Dziękuję za szybkie przybycie i pomoc…

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi