08 11 2017

Czołowe zderzenie w Regowie. Kierująca seatem trafiła do szpitala

08.11.2017, godz.: 19:42
Czołowe zderzenie w Regowie. Kierująca seatem trafiła do szpitala
fot. Policja

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiejszego po południa na drodze w Regowie (gm. Baranów). Opel, który wymijał uczestników innej kolizji zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z seatem. Kobieta kierująca tym ostatnim pojazdem została ranna i trafiła do szpitala.

Okazuje się jednak, że winowajcą całego ciągu zdarzeń był rowerzysta. – Mężczyzna jadący jednośladem był nietrzeźwy, miał prawie dwa promile alkoholu we krwi, w pewnej chwili zachwiał się i doszło do stłuczki z osobowym audi – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Znajdujący się za nimi opel próbował ich wyminąć, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym seatem – dodaje.

– Kobieta kierująca seatem została ranna i przewieziona do szpitala. Dość długo droga była zablokowana. Ale już nie prowadzimy tam czynności – zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

3

Dodaj Komentarz

 • a

  Dlaczego winowajcą zderzenia czołowego opla z seatem jest rowerzysta? Opel nie zachował bezpiecznej odległości od audi oraz odpowiedniej prędkosci. Dzieki temu stał się winowajcą zderzenia czołowego z seatem. Jego decyzją było uciekać na przeciwny pas ruchu a nie pobocze.

  • adamos

   Rozbawiles mnie.

   • Anka

    Czym zostałeś tak rozbawiony?

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi