04 09 2015

Czas na Oskara!

04.09.2015, godz.: 20:10
Czas na Oskara!
fot. Mariusz Kordel

W sobotę o godzinie 17.00 w Pogoń Grodzisk na własnym stadionie mierzyć się będzie z Oskarem Przysucha. Czy w szóstej kolejce podopiecznym Tomasza Matuszewskiego uda się odnieść pierwsze zwycięstwo?

Przed nami kolejny mecz z beniaminkiem III ligi. Po remisie z Energią Kozienice i przegranej z Błękitnymi Raciąż na drodze grodziszczan staje Oskar Przysucha.

Zespół prowadzony przez Arkadiusza Grzyba to absolutny debiutant na tym poziomie rozgrywkowym W sezonie 2005/2006 Oskar spod Radomskiej Przysuchy grał jeszcze w A-klasie, by w poprzednim sezonie osiągnąć historyczny sukces. W IV lidze o wygrywanie było jednak zdecydowanie łatwiej. Obecnie Oskar zajmuje 15. miejsce. W dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach gracze z Przysuchy zgromadzili cztery punkty. Złożyły się na to: jedno zwycięstwo, remis i trzy porażki. Bilans bramkowy to 9 goli strzelonych i 15 straconych. W ostatnim spotkaniu Oskar uległ na własnym obiekcie 1:2 Startowi Otwock. Jedyną bramkę w tym meczu dla przeciwnika Pogoni zdobył Hubert Śliwiński.

Nie wiele lepiej jest w grodziskim obozie.W pięciu kolejkach Pogoń także uzbierała cztery punkty, co pozwala jej zajmować 14. miejsce w tabeli. W tym sezonie nie poznaliśmy jeszcze smaku wygranej więc nasze apetyty na 3 punkty jeszcze bardziej się więc zaostrzają. Ligowy bilans Pogoni? Cztery remisy i porażka przy czterech strzelonych i sześciu straconych golach.

Czy w sobotę uda się sięgnąć po pierwsze zwycięstwo? Początek meczy na stadionie przy al. Mokronoskich 4 o godz. 17.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi