02 06 2018

Co zaoferuje kino w najbliższych dniach?

02.06.2018, godz.: 08:06
Co zaoferuje kino w najbliższych dniach?
fot. Filmweb

Jak co weekend prezentujemy repertuar grodziskiego kina na kolejne sześć dni. Na co się wybrać? Oto propozycje. 

PROJEKCJE CODZINNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” (pokazy 2D, 3D, z dubbingiem)
Młody Han Solo, przemierzając galaktykę, staje się przemytnikiem. Aby wyreżyserować historię jednej z najbardziej kultowych postaci całej sagi, za kamerą stanął świetny Ron Howard, nagrodzony m.in. Oscarem za reżyserię „Pięknego umysłu”. Na ekranie zobaczymy młodych zdolnych oraz już uznane nazwiska w Hollywood. Występują: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson.

SOBOTA–NIEDZIELA, WTOREK, CZWARTEK
„Kaczki z gęsiej paczki”
Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek.

PONIEDZIAŁEK
„Cudowny chłopak”
10-letni Auggie urodził się z licznymi deformacjami twarzy. Jak na razie uczył się pod okiem mamy. Jednak od piątej klasy zaczyna chodzić do normalnej szkoły i ma nadzieję, że równieśnicy potraktują go jak normalnego chłopca. Jednak jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a nawet dziwadłem. Niektórzy się śmieją z chłopca, a inni wytykają palcami, wszystko się zmienia gdy w szkole pojawi się urocza uczennica Summer…
Występują: Owen Wilson, Julia Roberts, Jacob Tremblay

WTOREK–ŚRODA
„Piotruś Królik”
Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).
Występują: Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi