06 10 2018

Co grają w kinie?

06.10.2018, godz.: 08:47
Co grają w kinie?
Fot. Aleksandra Grochowska

W najbliższych dniach w grodziskim kinie będzie można obejrzeć trzy filmy: animację „Mała Stopa” oraz dwie polskie produkcje: „Serce nie sługa” i „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. W poniedziałek i czwartek kino będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – ŚRODA)
„Mała Stopa” (pokazy 2D i 3D)
Przygodowa animacja „Mała Stopa” przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje – człowieka. Wieści o tej „Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

„Serce nie sługa”
Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela.
Występują: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka

„Dywizjon 303. Historia prawdziwa” (niedziela – środa)
Inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera prawdziwa historia polskich pilotów, którzy w ramach Królewskich Sił Powietrznych (Royal Air Force) Wielkiej Brytanii stworzyli elitarną jednostkę – Dywizjon 303. Początkowo wyśmiewani i niedoceniani z czasem stają się legendą.
Występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Cara Theobold

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi