10 02 2018

Co grają w kinie?

10.02.2018, godz.: 10:31
Co grają w kinie?
Fot. Twentieth Century Fox Film Corporation

Na najbliższe dni grodziskie kino przygotowało szeroki repertuar filmowy. Jest w czym wybierać.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”
Mimo iż od morderstwa córki Mildred Hayes minęło już kilka miesięcy, to wciąż nie udało się wpaść na trop sprawcy. Kobieta decyduje się na nietypowe posunięcie: wynajmuje trzy billboardy na drodze do miasteczka z przekazem dla lokalnego szeryfa. W końcu konflikt Hayes z policją przeradza się w otwarta wojnę.
Występują: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

„Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”
Kontynuacja szalonych przygód Mai i Gucia. Tym razem Maja weźmie udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka będzie naprawdę wysoka.

„Plan B”
Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
Występują: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka

„Ignacy Loyola” (niedziela)
Film biograficzny pokazujący przemianę Ignacego Loyoli. W przeszłości brutalny żołnierz, kobieciarz, który w końcu podejmuje walkę z wewnętrznymi demonami. Loyola walczy z depresją, wstrętem do samego siebie, przechodzi proces o herezję przed inkwizycją, a ostatecznie staje się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.
Występują: Andreas Munoz, Javier Godino, Julio Perillan

„Narzeczony na niby” (poniedziałek)
Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.
Występują: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz

ANTYWALENTYNKI W KINIE (ŚRODA)
„Słudzy diabła”
Rini wraz z rodziną musi sprzedać dom i przeprowadzić się do babci, aby opłacić leczenie tajemniczej choroby matki. Po trzech i pół roku walki kobieta umiera, a rodzinne finanse są w ruinie. Ojciec Rini podejmuje pracę i zostawia dzieci same w domu. Niedługo potem dom zaczyna nawiedzać upiorna zjawa łudząco przypominająca niedawno zmarłą kobietę. Wychodzi też na jaw ukrywany przez lata fakt o zawartym w przeszłości mrocznym pakcie, którego konsekwencje sięgają obecnie domowników.
Występują: Tara Basro, Bront Palarae, Dimas Aditya

KOBIECY WIECZÓR FILMOWY (ŚRODA)
„Pełnia życia”
Robi to przystojny, przyciągający uwagę kobiet, odnoszący sukcesy mężczyzna. Jednak diagnoza lekarzy brzmi jak wyrok: polio. Choroba przykuwa Robina do łóżka, aż w końcu doprowadza do paraliżu. Jak w takiej sytuacji znaleźć siłę do walki z przeciwnościami losu?
Występują: Andrew Garfield, Claire Foy, Tom Hollander

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Pomiędzy słowami”
Michael jest prawnikiem z Berlina. Jednak w piątek rano przestaje być Niemcem i staje się Polakiem – Michałem. 28-latek spotyka ojca, którego wcześniej nie znał, co całkowicie odmienia życie mężczyzny. Stanisław jest jedyną nicią łączącą Michała z rodzimym krajem, z którym celowo zerwał kontakt.
Występują: Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Christian Lober

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi