28 01 2017

Co grają w kinie?

28.01.2017, godz.: 08:54
Co grają w kinie?
Fot. Jarosław Sosiński/Watchout Productions

Wśród propozycji grodziskiego kina na najbliższe dni znajdziemy cztery pozycje, w tym jedną ogólnopolską premierę – polskiego filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD SOBOTY DO CZWARTKU)
„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”
Wisłocka to najsłynniejsza seksuolog z czasów PRL, wydała książkę, która stała się hitem i odmieniła życie seksualne Polaków. Jednak żeby ją wydać musiała latami przełamywać konserwatywną obyczajowość oraz walczyć z bezduszną cenzurą.
Występują: Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wsilewska

„La La Land”

Drogi początkującej aktorki pracującej jako kelnerka i muzyka jazzowego grającego „do kotleta” schodzą się. Łączy ich pasja, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Ich miłość kwitnie, ale gdy ich kariery nabierają rozpędu, mają coraz mniej czasu dla siebie. Czy uda im się ocalić uczucie, jednocześnie nie rezygnując ze spełniania marzeń?
Występują: Ryan Gosling, Emma Stone, J. K. Simmons

„Balerina”
11-letnia Felicja razem ze swoim przyjacielem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swoich sił w paryskiej szkole baletu, jej marzeniem jest by zostać baleriną w paryskiej operze. Dziewczynka trafia pod skrzydła dawnej gwiazdy baletu, która pokaże jej magiczny świat tańca. Na przeszkodzie Felicji może stanąć przebiegła Camille.

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Paterson”
Tytułowy bohater to kierowca miejskiego autobusu, któremu niczego nie brakuje. Ma kochającą żonę, czas na realizowanie pasji (pisanie wierszy), czy na spotkania z przyjaciółmi. Wśród kompanów jest ciągle narzekający kolega z pracy, zazdroszczący Patersonowi pogody ducha, przeżywający zawód miłosny kompan do picia, czy wyzwolona singielka. Sielanka jednak zostaje przerwana przez zabawny zbieg okoliczności.
Występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Method Man

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata