07 01 2017

Co grają w kinie?

07.01.2017, godz.: 12:42
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb

Grodziskie kino wciąż wyświetla najnowsze „Gwiezdne Wojny”, ale tylko jedna z trzech propozycji.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”
Gerda pragnie odnaleźć rodziców porwanych przez Północny Wiatr i wraz z przyjaciółmi wyrusza w niebezpieczną podróż z misją ratunkową. Podczas wędrówki znajdują artefakt, pochodzący z prastarego królestwa trolli – legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy jego potężna moc pomoże uratować rodziców Gerdy?

„Po prostu przyjaźń”
Komedia Filipa Zylbera o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na próbę. Lina i Marian wygrywają duże pieniądze i są rozbieżności co do ich podziału. Ivanka nie chce męża, ale marzy o dziecku, pomóc ma jej przyjaciel Patryk. Filip ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki. Stateczny profesor odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela, ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną. Grupka przyjaciół natomiast wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która odmieni ich życie. Jakie decyzje wybiorą bohaterowie?
Występują: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski

„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”
Tym razem film z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” nie skupia się na głównych graczach galaktycznego konfliktu, dopuszczone do głosu zostają postacie, które wcześniej były tylko tłem. To pozwoliło na zgłębienie świata stworzonego przez George’a Lucasa. Film pokazuje obraz rebelii, która okazuje się nie być monolitem, ale skłóconą frakcją. Rebelianci uwalniają przestępczynię Jyn Erso, którzy przy jej pomocy zamierzają obalić Imperium. Kobieta otrzymuje niezwykle trudne zadanie kradzieży planów nowej broni przeciwników. Ona i jej zespół będa musieli stawić czoła przeważającej sile wroga.
Występują: Felicity Jones, Diego Luna, Alan Tudyk, Donnie Yen

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi