02 02 2018

Bezpłatna rehabilitacja dla mieszkańców, trwają zapisy

02.02.2018, godz.: 13:07
Bezpłatna rehabilitacja dla mieszkańców, trwają zapisy
fot. Pixabay

Trwają zapisy na bezpłatne zabiegi rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców Milanówka. Na usługi świadczone przez jedną z prywatnych przychodni miasto ogród wyłoży w tym roku 180 tys. zł.

Miesięczny limit na wykonanie usług rehabilitacyjnych w przychodni zamyka się więc w kwocie 15 tysięcy. Warto więc nie zwlekać z zapisami, bo może się okazać, że nie będzie już miejsc. Kto może skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji? Każdy mieszkaniec Milanówka, który spełnia kilka wymogów formalnych.

Zapisać się na zabiegi może zatem osoba która:
– rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim, ze wskazaniem adresu zamieszkania na terenie Milanówka;
– nie korzystał z rehabilitacji finansowanej przez Gminę Milanówek w ciągu ostatnich 6 miesięcy;
– posiada skierowanie lekarskie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego na zabiegi rehabilitacyjne (nie będą honorowane skierowania tzw. „prywatne”).

Aby się zapisać, trzeba przedstawić skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego na zabiegi rehabilitacyjne; kopię pierwszej strony PIT-u za 2017 rok, a w okresie rozliczeń, czyli od stycznia do kwietnia 2018, honorowane będzie zeznanie za 2016 rok. W przypadku emerytów i rencistów konieczne będzie przedstawienie PIT-u 40A, a jeśli uzyskują dochód inny niż rentowy, muszą przedstawić przy rejestracji pierwszą stronę zeznania podatkowego.

Zapisać się można telefonicznie lub osobiście w przychodni Biovena (ul. Mickiewicza 1, tel. 22 724 90 90).

Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi