17 04 2018

Benedykciński: Podczas mundialu będzie u nas strefa kibica

17.04.2018, godz.: 12:55
Benedykciński: Podczas mundialu będzie u nas strefa kibica
fot. GrodziskNews

Pamiętacie miasteczko kibica w Grodzisku podczas piłkarskiego EURO 2016? Podczas tegorocznego mundialu w Rosji ma być powtórka z rozrywki. Burmistrz Grzegorz Benedykciński wyjawił nam, że specjalna strefa do oglądania meczów pojawi się przy stadionie Pogoni.

Po mistrzostwach Europy we Francji mistrzostwa świata w Rosji będą kolejną wielką imprezą, na której wystąpią biało-czerwoni. A że reprezentację Adama Nawałki prowadzoną do boju przez Roberta Lewandowskiego oglądają od tamtej pory nawet małe dzieci i nasze babcie, to nie dziwi fakt, że magistrat po raz kolejny zdecydował się zorganizować miasteczko kibica na czas mistrzostw.

– Tak strefa powstanie na podobnych zasadach, jak podczas EURO. Także przy stadionie grodziskiej Pogoni. Będzie telebim lub inny duży ekran pozwalający na wspólne oglądanie meczów – zapowiada burmistrz Benedykciński.

Obecnie miasto negocjuje szczegóły dotyczące zakresu pokazywania mistrzowskiej imprezy. Na pewno w grę wchodzą wszystkie mecze z Polaków. Kolejno: z Senegalem 19 czerwca w Moskwie, z Kolumbią 24 czerwca w Kazaniu oraz z Japonią 28 czerwca w Wołgogradzie. Ponadto, jeśli Polakom uda się awansować dalej – pokazany zostanie każdy ich kolejny mecz. Pozostałe szczegół transmisji wciąż są negocjowane. Do tematu więc powrócimy.

2

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Lewoskrety prawoskrety obwodnice miasteczko kibica przebudowa „dwojki” plac zabaw na walca nasady roszady przesady… jakiez to wszystko jest piekne przed obawa przegrania nadchidzacych wyborow co ?? 😉 jeszcze pol roku rok temu nic nie mozna bylo zalatwic a dzis prosze… zmiany zmiany zmiany … co pan jeszcze ma za asy w rekawach ?? Czy moze to zakurzone papiery z panskiej szafy ktora mielismy mozliowsc podziwiac na jednym z niefortunnych fotek;) dzieki news czasem dowiadujemy sie wiecej niz mialo byc nam przekazane

  • Lucia

    Namioty już stoją, niestety toalet nie widać nigdzie. Czyżby znów zapomniano o potrzebach „kibiców” spożywających procenty w tej placówce sportu? Jeden kibelek w barze obok nie wystarczy. Pozostają ogrodzenia sąsiadów w przerwach meczów…

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi