11 08 2019

Będzie nowy wóz dla OSP Skuły

11.08.2019, godz.: 20:25
Będzie nowy wóz dla OSP Skuły
Fot. GrodziskNews.pl

Żabiowolski magistrat ogłosił przetarg na zakup nowego wozu bojowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach.

Strażnica w Skułach niebawem otrzyma nowy średni wóz ratowniczo-gaśniczy. Urzędnicy ogłosili właśnie przetarg na zakup i dostawę pojazdu. Zgodnie z zamówieniem auto ma być fabrycznie nowe, ma mieć m.in. napęd 4×4, czterodrzwiową kabinę, która pomieści do sześciu osób, cztery uchwyty do aparatów powietrznych, niezależny układ ogrzewania (umożliwiający ogrzewanie kabiny przy wyłączonym silniku), klimatyzację, radiotelefon, kamerę cofania, drabinę do wejścia na dach, oświetlone skrytki na sprzęt, autopompę.

Ponadto wóz ma być wyposażony w dozownik środka pianotwórczego i zbiornik, wysokociśnieniową linię szybkiego natarcia (długość węża co najmniej 60 m), prądownicę, działko wodno-pianowe, maszt oświetleniowy, wyciągarkę. Pojazd ma być objęty co najmniej 24 miesięczną gwarancją.

Urząd chce przeznaczyć na ten cel maksymalnie 760 tys. zł. Pojazd ma być gotowy najpóźniej 29 listopada 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi