06 07 2018

Będzie kolejny fragment drogi rowerowej wzdłuż trasy 719

06.07.2018, godz.: 15:30
Będzie kolejny fragment drogi rowerowej wzdłuż trasy 719
Fot. Pixabay

Milanówek otrzymał ponad 800 tys. zł dotacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych na budowę drogi rowerowej wzdłuż trasy 719. Inwestycja ma zostać zrealizowana w przyszłym roku.

Milanówek będący częścią ZIT wraz z sześcioma innymi gminami. Przypomnijmy, że cały partnerski projekt opiewa na niebagatelną sumę 38 mln zł, z czego 28 milionów gminy pozyskają w formie dofinansowań z programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Zarówno w Grodzisku, jak Milanówku oraz Podkowie powstają już pierwsze ścieżki.

Niebawem powstanie kolejna. Milanówek otrzymał bowiem blisko 839 tys. zł na budowę drogi rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 719 na odcinku od ul. Grudowskiej do skrzyżowania z ul. Brwinowską. Ma ona połączyć istniejącą ścieżkę z Grodziska z planowanym ciągiem pieszo-rowerowym w Podkowie. Ma ona zostać wybudowana w 2019 r.

Wartość całej inwestycji to niewiele ponad 1 mln zł.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi