24 01 2018

Bark wody w Milanówku

24.01.2018, godz.: 11:16
Bark wody w Milanówku
fot. Pixabay

W ostatnich dniach przerwy w dostawie wody w związku z awariami nie oszczędzały grodziszczan, dziś zaś brak kranówki odczują mieszkańcy Milanówka. Wodociągowcy odcięli jej dopływ o godz. 10.00.

Wodociągowcy w całym regionie co pewien czas wyłączają wodę, aby przeprowadzić przegląd i konserwację urządzeń odpowiedzialnych za dostarczanie wody do naszych domów.

Milanowski magistrat podał, że ich wodociągowcy również będą pracować. Wodę wyłączyli o godz. 10.00, by móc przeprowadzić niezbędne roboty. Potrwa to do 14.00. Gdzie zabraknie kranówki: na Brzozowej, Piotra Skargi oraz Sportowej

2

Dodaj Komentarz

  • DD

    Fajnie, że ktoś informuje mieszkańców o wyłączeniu wody. Naprawdę, brawo..

  • marek

    Bark wody, dobrze, że nie woda w kolanie 😉

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi