19 05 2017

Awaria na WKD. Ruch pociągów wstrzymany

19.05.2017, godz.: 11:45
Awaria na WKD. Ruch pociągów wstrzymany
Fot. Piotr Antos

Przed południem na linii WKD doszło do awarii, która wymusiła wstrzymanie ruchu pociągów. Pasażerowie muszą się liczyć ze sporymi opóźnieniami.

Do awarii doszło po godz. 11.00. – Został przecięty kabel teletechniczny. Na miejsce już został wysłany pracownik, który ma usunąć usterkę, ale utknął w korku – usłyszeliśmy w WKD.

Ruch w obu kierunkach jest zablokowany, pracownicy WKD przewidują, że pierwszy pociąg ze Śródmieścia odjedzie najwcześniej za około 30 minut, ale sytuacja jest dynamiczna.

Do odwołania wprowadzono honorowanie wszystkich rodzajów biletów WKD w pociągach Kolei Mazowieckich na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście.

AKTUALIZACJA
Około godz. 12.15 usterka została naprawiona. Trwa przywracanie rozkładowej organizacji ruchu pociągów.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi