27 09 2019

Dziś zamknięcie koncertowego sezonu dla bezdomniaków

27.09.2019, godz.: 07:26
Dziś zamknięcie koncertowego sezonu dla bezdomniaków
fot. Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego

Po czterech koncertowych miesiącach kolejny sezon akcji Dog Rock w Grodzisku dobiega końca. W najbliższy piątek ostatni w tym roku koncert dla bezdomniaków zagra formacja Don’t Walk Away.

W tych okolicznościach nazwa zespołu – w tłumaczeniu na polski: „nie odchodź” – nabiera dodatkowego symbolicznego znaczenia. Oto, choć zbliża się widmo końca sezonu koncertów w ramach Dog Rock, to nie chcemy go kończyć.

Smutek kilkumiesięcznego rozstania ukoi jednak eklektyczne rockowe brzemienie Don’t Walk Away. Organizatorzy mówią o zespole tak: – Część składu grała już u nas w innym zespołem . Są młodzi i zdolni , wierzymy ,że usłyszymy o nich jeszcze nie raz. Grają muzykę z pogranicza szeroko pojętego rocka – opisują zespół ludzie z Grodziskiej Straży Zwierząt.

DON`T WALK AWAY tworzą: Nina Victoria – wokal; Dawid Marchwiński – perkusja; Kostek Zdunek – gitara basowa. Koncert już w piątek w Grullu pod Dębem (Żytnia 37). Początek o godz. 20.00. Wstęp to koszt 10 zł, a cały dochód z biletów pójdzie na rzecz bezdomniaków.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata