TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

07 2015

Zuchwała kradzież w Podkowie Leśnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 28-letniego Michała B., który okradł dom w obecności jego lokatorów. Jego łupem padły pieniądze i przedmioty o łącznej wartości ponad 1300 zł.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło w Podkowie Leśnej. Oficer dyżurny grodziskiej komendy odebrał informację od poszkodowanej właścicielki, po czym od razu wysłał na miejsce policyjną załogę. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wszedł do niezamkniętego domu, w czasie gdy w środku przebywali lokatorzy. I zabrał rzeczy znajdujące się w pobliżu drzwi wejściowych.

Były to damska torebka z dokumentami pieniędzmi oraz dwa telefony komórkowe. Właścicielka wyceniła straty na 1300 zł, a kryminalni przystąpili do zlokalizowania rabusia i odzyskania skradzionych rzeczy.

W ramach działań operacyjnych dniach wytypowali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży. Michał B. został zatrzymany w miejscu zamieszkania i przewieziony komendę. Tam usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał się karze więzienia w zawieszeniu, grzywny oraz zobowiązał się do naprawienia szkody.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.